درباره دارلعدل راگا

درباره مؤسسه حقوقی دارالعدل راگا


مؤسسه حقوقی دارالعدل راگا در تاریخ 15/2/1387 تحت شماره ثبت 22565 و شماره ملی 10103608479 در اداره ثبت شرکتها به وسیله یک وکیل دادگستری به ثبت رسیده است. این مؤسسه با در اختیار گرفتن وکلای پایه یک دادگستری در انواع و اقسام دعاوی حقوقی، اعم از مدنی، کیفری، خانواده و ثبتی و یا حتی وکالت در انواع کمیسیونهای ثبتی و شهرداری وکالت در دیوان عدالت اداری و... فعالیت داشته است و با بیش از 91 درصد موفقیت در پرونده های مأخوذه رکورد بی نظیری را از خود به جای نهاده است.

شیوه فعالیت مؤسسه حقوقی دارالعدل راگا


ابتدائاً موکلین به طور خلاصه موضوع خواسته خویش را مطرح می کنند. درخواست توسط وکلای مجرب به طور اجمالی بررسی می گردد و در صورتی که خواسته با قوانین موضوعه کشور مخالف نباشد از موکل برای بررسی بیشتر دعوت به عمل می آید. در جلسه رو در رو مدارک موکل بررسی می گردد و صحبت های وی شنیده می شود.

در این مرحله به طور مفصل مدارک، مورد مداقه قرار می گیرد و اگر اصطلاحاً جای کار داشته باشد شرایط کار اعم از مدت تقریبی انجام پرونده، مبلغ حق الوکاله، هزینه های پرونده مانند هزینه دادرسی و غیره، مشکلات ممکنه ایجادی در اثنای پرونده و غیره به اطلاع موکل رسانده می شود.

در صورت توافق، با انعقاد قرارداد فی مابین وکیل و موکل، پس از مطالعه و جمع آوری مدارک احتمالیِ مورد نیاز، مانند تأمین دلیل به سرعت دادخواست یا شکوائیه و یا دفاع مناسب مطرح می گردد. در صورتی که خواسته موکل با قوانین و مقررات موضوعه کشور مخالف باشد.

اگر از نظر حقوقی این امکان وجود داشته باشد که با طرح خواسته دیگری، بتوان همان اثری را به دست یافت که مورد نظر موکل است با جلب نظر موکل، مبادرت به طرح آن خواسته خواهد شد.

اما در صورتی که به هیچ عنوان خواسته موکل با قوانین و مقررات موضوعه کشور قابل جمع نباشد و یا هنگامی که موکل فاقد دلایل و مدارک اثباتی لازم است کاری انجام خواهد گرفت که لازمه پاکدستی، امانت داری و رعایت غبطه و مصلحت موکل است یعنی از طرح دعوی خودداری خواهد شد.

دارالعدل راگا سعی کرده است از وکلای متخصصی بهره گیرد که تجربه، امانت داری، پاکدستی و دانش، وجه تمایز آنان باشد به طوری که پس از حدود 12 سال و اندی از گذشت حیات مؤسسه حقوقی دارالعدل راگا تا به حال هیچ شکایتی از این مؤسسه حقوقی در هیچ مرجعی صورت نگرفته است.

.برای مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

تماس بگیر

در حال بارگذاری ...